Karagöz Travel   Karagöz Travel
Karagöz Turizm Instagram Karagöz Turizm Facebook
Türsab
Edirne Gezisi (25-26 Mayıs konaklamalı)

Trakya’nın İncisi Edirne Gezisi

25-26 Mayıs 2019 Ctesi-Pazar / Tarih dolu Kırklareli ve Edirne’de bir haftasonu

Haftasonu 2 gün 1 gece konaklamalı doğa & kültür gezisi
Huzurlu atmosferi ile insanı her dönem büyüleyen Edirne'ye Ramazan ayında gidiyoruz. Trakya’da geçireceğimiz keyifli haftasonumuz Kırklareli durağımız ile başlayacak, şehir içinde yapacağımız kısa turumuzda çarşı bölgesini, eski evleri konakları ile meşhur Yayla bölgesini, Ali Rıza Efendi kültür evini ve yakın zamanda yapılarak ziyarete açılan Atatürk’ün Selanik’te doğduğu evi görerek Kırklar ilini soluyacağız. İsteyenlerle şehrin meşhur köftecisinde vereceğimiz öğle yemeği molası sonrası yola devam ederek Edirne’ye varacağız. Geçmişten günümüze Trakya’nın incisi Edirne’de hayatı dondurarak; sokaklarında ve hareketli çarşısında yürüyecek, meşhur Selimiye Camii, Muradiye Camii, Üç şerefeli Camii, Eski Camii, II.Beyazıt Külliyesi ve sağlık müzesini gezeceğiz. Karaağaç – Pazarkule, Karaağaç Tren İstasyonu (Yunanistan ile Sınırımız), Tunca, Arda ve Meriç Nehri Kenarında Söğütlük Ormanı, Tunca nehrinin iki kolu arasındaki adayı; Sarayiçi, Kırkpınar ve diğer tarihi yerleri görerek akşam yemeğimizi Meriç nehri kenarında alacağız. Dönüş yolumuzda Saros körfezi manzaralı Bolayır’a uğrayarak vatan şairi Namık Kemal ve Orhan Gazinin oğlu Gazi Süleyman paşanın türbelerini göreceğiz. Dönüş yolumuzda Gelibolu’da peynir tatlısı molası verdikten sonra, Lapseki’ye geçeceğiz.

Geziye dair notlar: Kişi başı katılım ücreti: 445 TL... (peşin ödeme fiyatıdır/ taksit için sorunuz)

Fiyata dahil olanlar: Ulaşım / rehberlik/ seyahat sigortası/ yolda kahvaltı ve ikramlar / Edirne merkezde (Park otel veya Efe otel’de ) kahvaltı dahil konaklama. Edirne Meriç nehri kenarında akşam yemeği... Fiyata dahil olmayanlar: müze girişleri, öğle yemekleri, otellerde ve akşam yemeğindeki extralarınız. Hareket saati: 25 Mayıs Ctesi sabahı T.K.Merkezi önü: 05:30  Doğumevi karşısı otobüs durağı: 05:45

SON BAŞVURU: 22 Mayıs çarşamba günü saat: 12:00 / Lütfen rezervasyonu son güne bırakmayınız…Genel Bilgiler

 • - Günübirlik gezilerde taksit imkanımız yoktur.
 • - Konaklamalı bazı gezilerde yapı kredi word kartınıza 2 taksit imkanı. Geziye katılımda; konaklamalı gezilerde geziye en geç 4 gün kala, günübirlik gezilerde geziye 3 gün kala %50 kapora ödenerek rezervasyon kesinleştirilmelidir. Otobüste koltuk yerleşim planı başvuru ve rezervasyon kesinleştirme sırasına göre düzenlenecektir.
 • - Konaklamalı gezilerde otelde tek kalmak isteyenler tek kişilik oda farkı ödemeyi kabul ederler.
 • - Rezervasyonun kesinleşmesi için peşin ödemelerde tur katılım bedelinin tamamının ödenmiş, kredi kartı ile ödemelerde ise çekim işleminin yapılmış olması gerekmektedir.
 • - Turdan 15 gün öncesine kadar yapılan iptallerde % 50 kesinti ile iade yapılır. Tur hareket tarihinden 5-10 gün arası-öncesine kadar rezervasyon iptali halinde %75 kesinti ile iade yapılır. Son 5 gün içerisinde yapılan iptallerde ödeme iadesi yapılmaz.
 • - Turun yeterli sayıya ulaşamayıp acenta tarafından iptali halinde tura rezervasyon yaptıran kişilerin yaptığı nakit ödemelerin iadesi en geç iptalin yapıldığı günü takip eden ilk iş gününde yapılır.
 • - Karagöz Turizm turu iptal etmesi halinde tura rezervasyon yaptırmış kişilerin Karagöz Turizm turu haricinde almış oldukları feribot, uçak ve otobüs biletlerinin iadesinde oluşabilecek kesinti ve tazminatlardan sorumlu değildir. Bu durumlarda biletin alındığı firmanın iptal ve iade hükümleri geçerli olacaktır.
 • - Tur esnasinda musterinin herhangi bir sebeple turdan ayrilmasi halinde herhangi bir odeme iadesi yapilmaz.
 • - Tüm gezilerimizde yol bülteni ve ziyaret edilecek yerler hakkında bilgilendirme notları dağıtılmaktadır.
 • - Rehberlerimiz Turizm Bakanlığı Belgeli resmi rehberlerdir.
 • - Ulaşım aracı Turizm Bakanlığı ve Türsab tarafından tespit edilmiş kurallara uygundur.
 • - Tur Programlarında, Müşterilerimizin menfaati doğrultusunda değişiklik & iptal hakkı-hava şartlarına ve katılım oranına göre Karagöz Turizm Seyahat Acentasında Saklıdır. Ayrıca Karagöz Turizm Rehberi; gezi sırasında hava ve ortam şartlarına bağlı olarak tur programı üzerinde değişiklik yapabilme hakkını saklı tutar.
 • - Konaklamalı gezilerde zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır.
Tur Fiyatı
445 TL

Tekrar düzenlendiğinde beni haberdar et

Türsab  Türkiye

Karagöz Turizm Instagram  Karagöz Turizm Facebook

Gizlilik Politikası  Kullanım Şartları  Hesap Numaralarımız  Ödeme Şartları  İş Başvurusu

© 2020 Karagöz Turizm ve Seyahat Acentası

Profornet