Karagöz Travel   Karagöz Travel
Karagöz Turizm Instagram Karagöz Turizm Facebook
Türsab
Emirgan Lale Festivali (14 Nisan ctesi)

EMİRGAN LALE FESTİVALİ

14 Nisan 2018 ctesi / İstanbul’da “Lale Zamanı” - Emirgan korusu - Atlı Köşk

Haftasonu günübirlik İstanbul kültür gezisi

İstanbul boğazının en huzurlu köşelerinden Emirgan’da baharın, boğazın ve rengarenk lalelerin keyfini çıkaracağımız bir gün bizi bekliyor. İstanbul bahçelerinin sultanı olarak kabul edilen lale Emirgan korusunda Lale festivali kapsamında heryeri süslüyor. İstanbul boğazının sizi ferahlatacak esintisi ve laleler arasında yer alan tarihi Sarı Köşk, Pembe Köşk ve Beyaz Köşk ‘lerden birinde çay kahve molası verebilir öğlen yemeğinizi alabilirsiniz. Fotoğraf makinanızı sakın ihmal etmeyin. Boğazın bu huzurlu köşesinde isteyenlerle Emirgan semtinin simgelerinden SSM Atlı köşk müzesine de giderek güncel ve süreli sergileri izleyeceğiz.. Müze ziyareti sonrası yanı sıra bizi Emirgan çınaraltında çay ve boğaz keyfi bizi bekliyor. İsteyenler serbest zamanda Emirgan ile hemen karşısında bulunan Kanlıca arasında çalışan teknelerle Kanlıca’ya yoğurt yemeye gidebilir.

Geziye dair notlar: Kişi başı katılım ücreti: 135 TL ... (Word karta 3 taksit)

Fiyata Ulaşım / feribot geçişleri / rehberlik / kahvaltı ikramı ve yol ikramı dahildir. Fiyata öğle yemeği, ssm müze girişi dahil değildir.  Hareket saati: 14 Nisan 2018 Pazar sabahı T.K.M önü: 07:15 Doğumevi karşısı otobüs durağı: 07:30

SON BAŞVURU: 11 Nisan Çarşamba günü saat:12:00Genel Bilgiler

 • - Günübirlik gezilerde taksit imkanımız yoktur.
 • - Konaklamalı bazı gezilerde yapı kredi word kartınıza 2 taksit imkanı. Geziye katılımda; konaklamalı gezilerde geziye en geç 4 gün kala, günübirlik gezilerde geziye 3 gün kala %50 kapora ödenerek rezervasyon kesinleştirilmelidir. Otobüste koltuk yerleşim planı başvuru ve rezervasyon kesinleştirme sırasına göre düzenlenecektir.
 • - Konaklamalı gezilerde otelde tek kalmak isteyenler tek kişilik oda farkı ödemeyi kabul ederler.
 • - Rezervasyonun kesinleşmesi için peşin ödemelerde tur katılım bedelinin tamamının ödenmiş, kredi kartı ile ödemelerde ise çekim işleminin yapılmış olması gerekmektedir.
 • - Turdan 15 gün öncesine kadar yapılan iptallerde % 50 kesinti ile iade yapılır. Tur hareket tarihinden 5-10 gün arası-öncesine kadar rezervasyon iptali halinde %75 kesinti ile iade yapılır. Son 5 gün içerisinde yapılan iptallerde ödeme iadesi yapılmaz.
 • - Turun yeterli sayıya ulaşamayıp acenta tarafından iptali halinde tura rezervasyon yaptıran kişilerin yaptığı nakit ödemelerin iadesi en geç iptalin yapıldığı günü takip eden ilk iş gününde yapılır.
 • - Karagöz Turizm turu iptal etmesi halinde tura rezervasyon yaptırmış kişilerin Karagöz Turizm turu haricinde almış oldukları feribot, uçak ve otobüs biletlerinin iadesinde oluşabilecek kesinti ve tazminatlardan sorumlu değildir. Bu durumlarda biletin alındığı firmanın iptal ve iade hükümleri geçerli olacaktır.
 • - Tur esnasinda musterinin herhangi bir sebeple turdan ayrilmasi halinde herhangi bir odeme iadesi yapilmaz.
 • - Tüm gezilerimizde yol bülteni ve ziyaret edilecek yerler hakkında bilgilendirme notları dağıtılmaktadır.
 • - Rehberlerimiz Turizm Bakanlığı Belgeli resmi rehberlerdir.
 • - Ulaşım aracı Turizm Bakanlığı ve Türsab tarafından tespit edilmiş kurallara uygundur.
 • - Tur Programlarında, Müşterilerimizin menfaati doğrultusunda değişiklik & iptal hakkı-hava şartlarına ve katılım oranına göre Karagöz Turizm Seyahat Acentasında Saklıdır. Ayrıca Karagöz Turizm Rehberi; gezi sırasında hava ve ortam şartlarına bağlı olarak tur programı üzerinde değişiklik yapabilme hakkını saklı tutar.
 • - Konaklamalı gezilerde zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır.
Tur Fiyatı
135 TL

Tekrar düzenlendiğinde beni haberdar et

Türsab  Türkiye

Karagöz Turizm Instagram  Karagöz Turizm Facebook

Gizlilik Politikası  Kullanım Şartları  Hesap Numaralarımız  Ödeme Şartları  İş Başvurusu

© 2020 Karagöz Turizm ve Seyahat Acentası

Profornet