Karagöz Travel   Karagöz Travel
Karagöz Turizm Instagram Karagöz Turizm Facebook
Türsab
Taraklı- Göynük- Mudurnu- Beypazarı Gezisi (17-18 mart konaklamalı)

Taraklı- Göynük- Mudurnu- Beypazarı Gezisi

17-18 Mart 2018 Ctesi/Pazar /  Taraklı- Göynük- Mudurnu- Nallıhan- Beypazarı Rotası

Haftasonu Günübirlik Doğa & Kültür gezisi

Baharın geldiği günlerde, yeşilenen doğanın renklerinin en güzel yaşandığı rotalardan olan gezimizde rotayı önce Taraklı’ya çeviriyoruz. Yeşil doğa içinde, evleri ve ahşap kaşıkları ile meşhur Taraklı ‘da vereceğimiz ilk çay molası ardından tarih kokan sokakları, sivil mimarlık örneği ahşap evleri, yerel lezzetleriyle dikkat çeken Göynük ve Mudurnu rotasını takip edeceğiz. Tarihi ahşap konakları, saat kulesi ve el dokuma örtmeleri ile meşhur Göynük sokaklarında dolaşıp Fatih Sultan Mehmet’in Hocası Akşemseddin Hazretleri türbesini, Orhan Gazi’nin oğlu Gazi Süleyman Paşa cami ve hamamını göreceğiz.  Öğle yemeğimizi ahşap evleri, müzesi,el sanatları çarşısı ve Yıldırım Beyazıd dönemi eserleri ile meşhur Mudurnu’da alıyoruz. Mudurnu’yu geride bırakıp Nallıhan-Beypazarı’na doğru devam ediyoruz. Akşamüzeri saatlerinde varacağımız Beypazarı ‘nda otelimize giriş yaparak dinleniyoruz, yöresel yemeklerin tadına bakacağımız akşam yemeğinde buluşuyoruz. Pazar sabahı kahvaltı ardından eski ahşap konakların süslediği Beypazarı sokaklarında gezintiye çıkıyoruz. Çarşı bölgesini, dokuma kumaş ve kilim atölyelerini, el sanatları ve meşhur Beypazarı telkâri gümüş dükkan ve atölyelerini ziyaret ediyoruz. Ardından Osmanlı kırsal mimarisinin bozulmadan gelenekleri ve görenekleriyle yaşatıldığı Beypazarı'nda; güzel bir Beypazarı evinin içinde yer alan Yaşayan Müze ve Alaattin Sokağı'nı geziyoruz. Bu sokak yöresel ürünlerin satıldığı, stantların kurulduğu şehrin en gözde mekanı olarak da gözümüze çarpıyor. Beypazarılı ev hanımlarının el emeği ürünlerinden tadarak alışverişinizi yaparken sohbet etme fırsatı da bulabilirsiniz. Beypazarı Kurusu satın alıp, muhteşem baklavanın tadına baktıktan sonra Bursa’ya dönüş yolculuğumuz başlıyor.

Geziye dair notlar: Kişi başı katılım ücreti: 395 TL…(Word karta 3 taksit)

Fiyata Ulaşım / rehberlik / seyahat sigortası/ sabah kahvaltı ikramı ve yol ikramları / Beypazarı’nda 1 gece, konaklama, açık büfe kahvaltı ve yöresel akşam yemeği dahildir. Öğle yemekleri ve olabilecek müze girişleri hariçtir. Beypazarında konaklayacağımız otel: Beypalas Otel http://beypalashotel.com/beypazari/Hareket saati: 17 Mart 2018 ctesi sabahı T.K.M önü saat 05:45 Doğumevi karşısı: 06:00

SON BAŞVURU: 14 Mart Çarşamba günü saat 12:00Genel Bilgiler

  • - Günübirlik gezilerde taksit imkanımız yoktur.
  • - Konaklamalı bazı gezilerde yapı kredi word kartınıza 2 taksit imkanı. Geziye katılımda; konaklamalı gezilerde geziye en geç 4 gün kala, günübirlik gezilerde geziye 3 gün kala %50 kapora ödenerek rezervasyon kesinleştirilmelidir. Otobüste koltuk yerleşim planı başvuru ve rezervasyon kesinleştirme sırasına göre düzenlenecektir.
  • - Konaklamalı gezilerde otelde tek kalmak isteyenler tek kişilik oda farkı ödemeyi kabul ederler.
  • - Rezervasyonun kesinleşmesi için peşin ödemelerde tur katılım bedelinin tamamının ödenmiş, kredi kartı ile ödemelerde ise çekim işleminin yapılmış olması gerekmektedir.
  • - Turdan 15 gün öncesine kadar yapılan iptallerde % 50 kesinti ile iade yapılır. Tur hareket tarihinden 5-10 gün arası-öncesine kadar rezervasyon iptali halinde %75 kesinti ile iade yapılır. Son 5 gün içerisinde yapılan iptallerde ödeme iadesi yapılmaz.
  • - Turun yeterli sayıya ulaşamayıp acenta tarafından iptali halinde tura rezervasyon yaptıran kişilerin yaptığı nakit ödemelerin iadesi en geç iptalin yapıldığı günü takip eden ilk iş gününde yapılır.
  • - Karagöz Turizm turu iptal etmesi halinde tura rezervasyon yaptırmış kişilerin Karagöz Turizm turu haricinde almış oldukları feribot, uçak ve otobüs biletlerinin iadesinde oluşabilecek kesinti ve tazminatlardan sorumlu değildir. Bu durumlarda biletin alındığı firmanın iptal ve iade hükümleri geçerli olacaktır.
  • - Tur esnasinda musterinin herhangi bir sebeple turdan ayrilmasi halinde herhangi bir odeme iadesi yapilmaz.
  • - Tüm gezilerimizde yol bülteni ve ziyaret edilecek yerler hakkında bilgilendirme notları dağıtılmaktadır.
  • - Rehberlerimiz Turizm Bakanlığı Belgeli resmi rehberlerdir.
  • - Ulaşım aracı Turizm Bakanlığı ve Türsab tarafından tespit edilmiş kurallara uygundur.
  • - Tur Programlarında, Müşterilerimizin menfaati doğrultusunda değişiklik & iptal hakkı-hava şartlarına ve katılım oranına göre Karagöz Turizm Seyahat Acentasında Saklıdır. Ayrıca Karagöz Turizm Rehberi; gezi sırasında hava ve ortam şartlarına bağlı olarak tur programı üzerinde değişiklik yapabilme hakkını saklı tutar.
  • - Konaklamalı gezilerde zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır.
Tur Fiyatı
395 TL

Tekrar düzenlendiğinde beni haberdar et

Türsab  Türkiye

Karagöz Turizm Instagram  Karagöz Turizm Facebook

Gizlilik Politikası  Kullanım Şartları  Hesap Numaralarımız  Ödeme Şartları  İş Başvurusu

© 2020 Karagöz Turizm ve Seyahat Acentası

Profornet