Karagöz Travel   Karagöz Travel
Karagöz Turizm Instagram Karagöz Turizm Facebook
Türsab
Kazdağlarında Sonbahar ve Zirve Yolculuğu (kon.)
Efsanelerin yurdu, oksijen deposu Kazdağlarını hedeflediğimiz gezimizde önce ilk durağımız olan Zeytinliköy ‘e varıyoruz. Zeytinliköy’de buluşacağımız rehberimizle sonbahar renklerine bürünmüş Kazdağı zirve tırmanışımız başlayacak. Aracımızla başlayacak tırmanışı kısa yürüyüşlerle süsleyerek zirveye varacağız. Zirve yolculuğu boyunca Kapıdağ Tepe, Kızılkeçili çayı vadisinin (Sütüven vadisi) , Nanekırı, Tavşan oynağı tepeyi görüp Kazdağlarının zirvesi Karataş Tepe’ye varacağız. Sarıkız tepe ve baba tepenin hikayelerini dinleyeceğiz. Dönüş yolumuzda Hasan Boğuldu şelalesine uğradıktan sonra Kızılkeçili köyüne gidiyoruz, anıt ağacı görüp çay molası veriyoruz. Akşam üzeri Güre’yi gezip dev çınar ağaçları altında ki Pınarbaşı mevkiine uğruyoruz ve ilk günümüzü noktalıyoruz. Ertesi gün az bilinen Antandros antik kentine uğruyoruz, gün ışığına çıkmış kalıntılarını ve yer mozaiklerini görüyoruz. Bölgenin en ilginç doğal anıtlarından Mıhlı şelalesini görüp, Küçükkuyu’da Adatepe Zeytinyağı müzesi, Adatepe köyü ve Zeus altarına gidiyoruz. Gezimizin son durağı restore edilmiş evleri ve ilginç camisi ile görülmeye değer Yeşilyurt köyü olacak.

Genel Bilgiler

 • - Günübirlik gezilerde taksit imkanımız yoktur.
 • - Konaklamalı bazı gezilerde yapı kredi word kartınıza 2 taksit imkanı. Geziye katılımda; konaklamalı gezilerde geziye en geç 4 gün kala, günübirlik gezilerde geziye 3 gün kala %50 kapora ödenerek rezervasyon kesinleştirilmelidir. Otobüste koltuk yerleşim planı başvuru ve rezervasyon kesinleştirme sırasına göre düzenlenecektir.
 • - Konaklamalı gezilerde otelde tek kalmak isteyenler tek kişilik oda farkı ödemeyi kabul ederler.
 • - Rezervasyonun kesinleşmesi için peşin ödemelerde tur katılım bedelinin tamamının ödenmiş, kredi kartı ile ödemelerde ise çekim işleminin yapılmış olması gerekmektedir.
 • - Turdan 15 gün öncesine kadar yapılan iptallerde % 50 kesinti ile iade yapılır. Tur hareket tarihinden 5-10 gün arası-öncesine kadar rezervasyon iptali halinde %75 kesinti ile iade yapılır. Son 5 gün içerisinde yapılan iptallerde ödeme iadesi yapılmaz.
 • - Turun yeterli sayıya ulaşamayıp acenta tarafından iptali halinde tura rezervasyon yaptıran kişilerin yaptığı nakit ödemelerin iadesi en geç iptalin yapıldığı günü takip eden ilk iş gününde yapılır.
 • - Karagöz Turizm turu iptal etmesi halinde tura rezervasyon yaptırmış kişilerin Karagöz Turizm turu haricinde almış oldukları feribot, uçak ve otobüs biletlerinin iadesinde oluşabilecek kesinti ve tazminatlardan sorumlu değildir. Bu durumlarda biletin alındığı firmanın iptal ve iade hükümleri geçerli olacaktır.
 • - Tur esnasinda musterinin herhangi bir sebeple turdan ayrilmasi halinde herhangi bir odeme iadesi yapilmaz.
 • - Tüm gezilerimizde yol bülteni ve ziyaret edilecek yerler hakkında bilgilendirme notları dağıtılmaktadır.
 • - Rehberlerimiz Turizm Bakanlığı Belgeli resmi rehberlerdir.
 • - Ulaşım aracı Turizm Bakanlığı ve Türsab tarafından tespit edilmiş kurallara uygundur.
 • - Tur Programlarında, Müşterilerimizin menfaati doğrultusunda değişiklik & iptal hakkı-hava şartlarına ve katılım oranına göre Karagöz Turizm Seyahat Acentasında Saklıdır. Ayrıca Karagöz Turizm Rehberi; gezi sırasında hava ve ortam şartlarına bağlı olarak tur programı üzerinde değişiklik yapabilme hakkını saklı tutar.
 • - Konaklamalı gezilerde zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır.
Tur Fiyatı
295 TL

Tekrar düzenlendiğinde beni haberdar et

Türsab  Türkiye

Karagöz Turizm Instagram  Karagöz Turizm Facebook

Gizlilik Politikası  Kullanım Şartları  Hesap Numaralarımız  Ödeme Şartları  İş Başvurusu

© 2020 Karagöz Turizm ve Seyahat Acentası

Profornet