Karagöz Travel   Karagöz Travel
Karagöz Turizm Instagram Karagöz Turizm Facebook
Türsab
29 EKİM ‘DE…Trakya Gezisi
Trakya’nın sizler için seçtiğimiz güzel noktalarını göreceğimiz bu gezimiz Çerkezköy’den başlayacak ve  Saray üzerinden Karadeniz Kıyısına devam ederek Kıyıköy ‘e (Midye) varacağız. Kıyıköy’de bölgenin tek kayalara oyulmuş manastırı Aya Nikola’yı, kale ve eski evleri görüp Karadenize kuşbakışı bakacağız ve öğle yemeği molası vereceğiz. Yolumuz üzerinde Vize’ye uğrayarak kalesini, Trakya’nın tek anfi tiyatrosunu ve 6.yüzyılda yapılmış Ayasofya cami-kilisesini göreceğiz. Pınarhisar’ı geride bırakarak akşam üzeri Kırklareli’ye uğrayıp, çarşısını eski evlerini görerek Dingiloğlu parkında çay molası vereceğiz.
Günü Trakya’nın incisi Edirne’de noktalıyoruz. Otelimize giriş yaptıktan sonra akşam yemeği için meşhur Edirne ciğercilerine gideceğiz. Ertesi gün tam gün otelimize yürüme mesafesinde olan Alipaşa çarşısı, Selimiye Camii, Muradiye Camii, Üç şerefeli Camii, Eski Camiyi, görecek daha sonra aracımızla II.Beyazıt Külliyesi ve sağlık müzesi, Karaağaç - Pazarkule Yunanistan ile Sınırımız, Tunca, Arda ve Meriç Nehri Kenarında Söğütlük Ormanı, Tunca nehrinin iki kolu arasında bir ada “Sarayiçi ve Kırkpınar”, Karaağaç Tren İstasyonu ve diğer tarihi yerleri görecek akşam yemeğimizi Meriç nehri kenarında alacağız. Gece yine Edirne’de konakladıktan sonra gezimizin son günü Uzunköprü- Keşan üzerinden geçip Meriç Nehrinin Ege’ye  döküldüğü noktada bulunan tarihi Enez kasabasına gideceğiz...
Yolumuz üzerinde Rumeli Fatihi Süleymanpaşa’nın türbesini, Çimpe kalesini ve Namık Kemal’in mezarını ziyaret edeceğiz. Saros Körfezi dibinde yer alan Güneyli köyü sahiline uğradıktan sonra Gelibolu’ya devam edeceğiz. Gelibolu’da vereceğimiz akşam yemeği molası ardından Gelibolu-Lapseki feribot geçişi ile Bursa’ya doğru yapacağımız yolculuğumuzla gezimiz son bulacak.

Genel Bilgiler

 • - Günübirlik gezilerde taksit imkanımız yoktur.
 • - Konaklamalı bazı gezilerde yapı kredi word kartınıza 2 taksit imkanı. Geziye katılımda; konaklamalı gezilerde geziye en geç 4 gün kala, günübirlik gezilerde geziye 3 gün kala %50 kapora ödenerek rezervasyon kesinleştirilmelidir. Otobüste koltuk yerleşim planı başvuru ve rezervasyon kesinleştirme sırasına göre düzenlenecektir.
 • - Konaklamalı gezilerde otelde tek kalmak isteyenler tek kişilik oda farkı ödemeyi kabul ederler.
 • - Rezervasyonun kesinleşmesi için peşin ödemelerde tur katılım bedelinin tamamının ödenmiş, kredi kartı ile ödemelerde ise çekim işleminin yapılmış olması gerekmektedir.
 • - Turdan 15 gün öncesine kadar yapılan iptallerde % 50 kesinti ile iade yapılır. Tur hareket tarihinden 5-10 gün arası-öncesine kadar rezervasyon iptali halinde %75 kesinti ile iade yapılır. Son 5 gün içerisinde yapılan iptallerde ödeme iadesi yapılmaz.
 • - Turun yeterli sayıya ulaşamayıp acenta tarafından iptali halinde tura rezervasyon yaptıran kişilerin yaptığı nakit ödemelerin iadesi en geç iptalin yapıldığı günü takip eden ilk iş gününde yapılır.
 • - Karagöz Turizm turu iptal etmesi halinde tura rezervasyon yaptırmış kişilerin Karagöz Turizm turu haricinde almış oldukları feribot, uçak ve otobüs biletlerinin iadesinde oluşabilecek kesinti ve tazminatlardan sorumlu değildir. Bu durumlarda biletin alındığı firmanın iptal ve iade hükümleri geçerli olacaktır.
 • - Tur esnasinda musterinin herhangi bir sebeple turdan ayrilmasi halinde herhangi bir odeme iadesi yapilmaz.
 • - Tüm gezilerimizde yol bülteni ve ziyaret edilecek yerler hakkında bilgilendirme notları dağıtılmaktadır.
 • - Rehberlerimiz Turizm Bakanlığı Belgeli resmi rehberlerdir.
 • - Ulaşım aracı Turizm Bakanlığı ve Türsab tarafından tespit edilmiş kurallara uygundur.
 • - Tur Programlarında, Müşterilerimizin menfaati doğrultusunda değişiklik & iptal hakkı-hava şartlarına ve katılım oranına göre Karagöz Turizm Seyahat Acentasında Saklıdır. Ayrıca Karagöz Turizm Rehberi; gezi sırasında hava ve ortam şartlarına bağlı olarak tur programı üzerinde değişiklik yapabilme hakkını saklı tutar.
 • - Konaklamalı gezilerde zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır.
Tur Fiyatı
485 TL

Tekrar düzenlendiğinde beni haberdar et

Türsab  Türkiye

Karagöz Turizm Instagram  Karagöz Turizm Facebook

Gizlilik Politikası  Kullanım Şartları  Hesap Numaralarımız  Ödeme Şartları  İş Başvurusu

© 2020 Karagöz Turizm ve Seyahat Acentası

Profornet