Karagöz Travel   Karagöz Travel
Karagöz Turizm Instagram Karagöz Turizm Facebook
Türsab
Panorama 1453-Santralistanbul-Rahmi Koç Müze
İstanbul’a yapacağımız bu haftasonu kaçamağında önce Panorama 1453 Tarih Müzesine gidiyoruz. Bu etkileyici müzede istanbul ‘un fethine ve kente giriliş anına yeniden tanık olacak İstanbul’un fethini yeniden yaşayacaksınız. Osmanlı Devletinin kent ölçekli ilk elektrik santrali olan Silahtarağa Elektrik santrali günümüzde Türkiye’de kültür sanat alanında gerçekleştirilmiş en büyük projelerden birinin hayata geçirildiği mekan olmuştur.Santralistanbul gezimiz sanat galerileri ile başlayacak enerji müzesi ile devam edecek. Gezide son durağımız Rahmi Koç Müzesi olacak. Rahmi Koç müzesindeki yenilikler arasında ''1422-1922 İstanbul Haritaları'' sergisi, Mavi derinliklerin gizemi-sualtı fotoğrafları sergisi, Gemi modelleri, rekonstrüksiyonlar ve kartpostallar sergisi ve Rahmi M. Koç’un Nazenin IV isimli teknesiyle 2004-2006 yılları arasında yaptığı dünya turuna dair fotoğraflar ve turda topladığı enteresan objelerden oluşan renkli sergi izlenimde ve isteyenler Haliç kıyısında nostaljik bir tren yolculuğu yapabilir, Fenerbahçe vapurunda çay molası verebilir. Müze ziyaretimiz ardından Bursa’ya doğru yola çıkıyoruz. Panorama 1453 Tarih müzesi www.panoramikmuze.com/   Santralistanbul web sitesi: http://www.santralistanbul.org/ Rahmi Koç Müzesi web sitesi: http://www.rmk-museum.org.tr

Genel Bilgiler

 • - Günübirlik gezilerde taksit imkanımız yoktur.
 • - Konaklamalı bazı gezilerde yapı kredi word kartınıza 2 taksit imkanı. Geziye katılımda; konaklamalı gezilerde geziye en geç 4 gün kala, günübirlik gezilerde geziye 3 gün kala %50 kapora ödenerek rezervasyon kesinleştirilmelidir. Otobüste koltuk yerleşim planı başvuru ve rezervasyon kesinleştirme sırasına göre düzenlenecektir.
 • - Konaklamalı gezilerde otelde tek kalmak isteyenler tek kişilik oda farkı ödemeyi kabul ederler.
 • - Rezervasyonun kesinleşmesi için peşin ödemelerde tur katılım bedelinin tamamının ödenmiş, kredi kartı ile ödemelerde ise çekim işleminin yapılmış olması gerekmektedir.
 • - Turdan 15 gün öncesine kadar yapılan iptallerde % 50 kesinti ile iade yapılır. Tur hareket tarihinden 5-10 gün arası-öncesine kadar rezervasyon iptali halinde %75 kesinti ile iade yapılır. Son 5 gün içerisinde yapılan iptallerde ödeme iadesi yapılmaz.
 • - Turun yeterli sayıya ulaşamayıp acenta tarafından iptali halinde tura rezervasyon yaptıran kişilerin yaptığı nakit ödemelerin iadesi en geç iptalin yapıldığı günü takip eden ilk iş gününde yapılır.
 • - Karagöz Turizm turu iptal etmesi halinde tura rezervasyon yaptırmış kişilerin Karagöz Turizm turu haricinde almış oldukları feribot, uçak ve otobüs biletlerinin iadesinde oluşabilecek kesinti ve tazminatlardan sorumlu değildir. Bu durumlarda biletin alındığı firmanın iptal ve iade hükümleri geçerli olacaktır.
 • - Tur esnasinda musterinin herhangi bir sebeple turdan ayrilmasi halinde herhangi bir odeme iadesi yapilmaz.
 • - Tüm gezilerimizde yol bülteni ve ziyaret edilecek yerler hakkında bilgilendirme notları dağıtılmaktadır.
 • - Rehberlerimiz Turizm Bakanlığı Belgeli resmi rehberlerdir.
 • - Ulaşım aracı Turizm Bakanlığı ve Türsab tarafından tespit edilmiş kurallara uygundur.
 • - Tur Programlarında, Müşterilerimizin menfaati doğrultusunda değişiklik & iptal hakkı-hava şartlarına ve katılım oranına göre Karagöz Turizm Seyahat Acentasında Saklıdır. Ayrıca Karagöz Turizm Rehberi; gezi sırasında hava ve ortam şartlarına bağlı olarak tur programı üzerinde değişiklik yapabilme hakkını saklı tutar.
 • - Konaklamalı gezilerde zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır.
Tur Fiyatı
65 TL

Tekrar düzenlendiğinde beni haberdar et

Türsab  Türkiye

Karagöz Turizm Instagram  Karagöz Turizm Facebook

Gizlilik Politikası  Kullanım Şartları  Hesap Numaralarımız  Ödeme Şartları  İş Başvurusu

© 2020 Karagöz Turizm ve Seyahat Acentası

Profornet