Karagöz Travel   Karagöz Travel
Karagöz Turizm Instagram Karagöz Turizm Facebook
Türsab
Safranbolu-Amasra-Kastamonu-Horma ve Çatak Kanyonları (27-29 Ekim 2023)

SAFRANBOLU-AMASRA-KASTAMONU-HORMA ve ÇATAK KANYONLARI "Batı Karadeniz Harikaları"

27-28-29 Ekim 2023 / Safranbolu Amasra Kastamonu Kasabaköy Rotası

Hafta sonu 2 gece 3 gün Konaklamalı Doğa & Kültür Gezisi

Sonbaharın en güzel günlerinde doğal güzellikler ve tarih dolu farklı bir rota için Batı Karadeniz’e Gidiyoruz.

Gezimizin ilk günü; Müze Kent Safranbolu ve Fatih Sultan Mehmet’in "Çeşm-i Cihan burası olmalı" dediği Amasra’yı hedeflediğimiz rotamızda öğle yemeğimizi  küçük Safranbolu olarak adlandırılan, gözleme ve baklavanın en lezzetli yapıldığı yer olarak bilinen Yörük Köy’de alacağız. Öğle yemeği molası ardından her mevsim popüler Safranbolu’ya uğrayarak tarihi evlerini, sokaklarını gezerek Cinci hanı, Arasta, Kaymakamlar Konağı, Hıdırlık tepesi, Eski Hükümet Konağı ve saat kulesini, çarşı bölgesini görüyoruz. Daha sonra rotamızı kuzeye çevireceğiz, ve Bartın üzerinden Amasra’ya varacağız. Karadeniz kıyısında, geçmişi Cenevizlilere kadar uzanan, kalesi, eski evleri, ahşap el yapımı ürünlerin satıldığı çarşısı ve doğal güzellikleriyle Amasra’da konaklayacağımız gezide; Karadeniz kıyısında yiyeceğimiz taze balık ve meşhur Amasra salatasından oluşan akşam yemeği gezimizin en keyifli anlarından biri olacak.ilk gece konaklamamız Amasra'da..


Gezimizin ikinci günü; sabah erkenden Amasra'dan ayrılarak rotamızı Pınarbaşı’na ; Kastamonu’nun meşhur Horma ve Çatak- Vala kanyonlarına çeviriyoruz. Doğa harikası kanyonları yapacağımız yürüyüşlerle gördükten sonra Kastamonu’ya devam edeceğiz, yolumuz üzerinde Kasaba köyünde 14'üncü yüzyılda hiç çivi kullanılmadan yapılan sanat eseri tamamı ahşap el sanatı Mahmut Bey Camiini göreceğiz. İkinci gece konaklamamız Kastamonu merkezinde..


Gezimizin son günü, Kastamonu’dan ayrılmadan önce şehir merkezinde Liva Paşa Konağı Müzesi, Kastamonu Kalesi, Şeyh Şaban-ı Veli külliyesi ve türbesi, Cumhuriyet Meydanı ve Saat Kulesi, Eski Kastamonu Evleri, Kastamonu Ahşap El Sanatları Merkezi'ni görüyor ve şehrin hareketli çarşı bölgesini ve yerel lezzetleri keşfediyoruz. Öğleden sonra Kastamonu’dan ayrılıyoruz. Bursa’ya dönüşümüz Karabük Bolu üzerinden..
Geziye dair notlar: Kişi başı katılım ücreti: 5.850 TL..

Fiyata Ulaşım / rehberlik / seyahat sigortası/ sabah kahvaltı ikramı ve yol ikramları / Amasra ve Kastamonu 2 gece, kahvaltı ve kaldığımız şehirlerde yöresel lezzetlerin ( Amasra'da meşhur balık menüsü-Kastamonu'da yöresel mutfak)  tadına bakacağımız akşam yemekleri dahildir. Öğle yemekleri ve olabilecek müze ve milli park -kanyon girişleri hariçtir. Amasra'da Diamond Otel’de  Kastamonu’da Mütevelli veya Armoni Park otel’de konaklayacağız. Butik gezilerimiz katılımcı sayısı az, küçük gruplarla yapılmaktadır. ilk hedeflenen grup sayısı max 16 kişidir.

Hareket saati: 27 Ekim 2023 Cuma sabahı Nilüfer Metro Durağı Migros market önü: 05:45

SON BAŞVURU: 16 Ekim Pztesi günü saat 12:00 / Lütfen rezervasyonu son güne bırakmayınız !Genel Bilgiler

 • - Günübirlik gezilerde taksit imkanımız yoktur.
 • - Konaklamalı bazı gezilerde yapı kredi word kartınıza 2 taksit imkanı. Geziye katılımda; konaklamalı gezilerde geziye en geç 4 gün kala, günübirlik gezilerde geziye 3 gün kala %50 kapora ödenerek rezervasyon kesinleştirilmelidir. Otobüste koltuk yerleşim planı başvuru ve rezervasyon kesinleştirme sırasına göre düzenlenecektir.
 • - Konaklamalı gezilerde otelde tek kalmak isteyenler tek kişilik oda farkı ödemeyi kabul ederler.
 • - Rezervasyonun kesinleşmesi için peşin ödemelerde tur katılım bedelinin tamamının ödenmiş, kredi kartı ile ödemelerde ise çekim işleminin yapılmış olması gerekmektedir.
 • - Turdan 15 gün öncesine kadar yapılan iptallerde % 50 kesinti ile iade yapılır. Tur hareket tarihinden 5-10 gün arası-öncesine kadar rezervasyon iptali halinde %75 kesinti ile iade yapılır. Son 5 gün içerisinde yapılan iptallerde ödeme iadesi yapılmaz.
 • - Turun yeterli sayıya ulaşamayıp acenta tarafından iptali halinde tura rezervasyon yaptıran kişilerin yaptığı nakit ödemelerin iadesi en geç iptalin yapıldığı günü takip eden ilk iş gününde yapılır.
 • - Karagöz Turizm turu iptal etmesi halinde tura rezervasyon yaptırmış kişilerin Karagöz Turizm turu haricinde almış oldukları feribot, uçak ve otobüs biletlerinin iadesinde oluşabilecek kesinti ve tazminatlardan sorumlu değildir. Bu durumlarda biletin alındığı firmanın iptal ve iade hükümleri geçerli olacaktır.
 • - Tur esnasinda musterinin herhangi bir sebeple turdan ayrilmasi halinde herhangi bir odeme iadesi yapilmaz.
 • - Tüm gezilerimizde yol bülteni ve ziyaret edilecek yerler hakkında bilgilendirme notları dağıtılmaktadır.
 • - Rehberlerimiz Turizm Bakanlığı Belgeli resmi rehberlerdir.
 • - Ulaşım aracı Turizm Bakanlığı ve Türsab tarafından tespit edilmiş kurallara uygundur.
 • - Tur Programlarında, Müşterilerimizin menfaati doğrultusunda değişiklik & iptal hakkı-hava şartlarına ve katılım oranına göre Karagöz Turizm Seyahat Acentasında Saklıdır. Ayrıca Karagöz Turizm Rehberi; gezi sırasında hava ve ortam şartlarına bağlı olarak tur programı üzerinde değişiklik yapabilme hakkını saklı tutar.
 • - Konaklamalı gezilerde zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır.
Tur Fiyatı
5.850 TL

Tekrar düzenlendiğinde beni haberdar et

Türsab  Türkiye

Karagöz Turizm Instagram  Karagöz Turizm Facebook

Gizlilik Politikası  Kullanım Şartları  Hesap Numaralarımız  Ödeme Şartları  İş Başvurusu

© 2020 Karagöz Turizm ve Seyahat Acentası

Profornet