Karagöz Travel   Karagöz Travel
Karagöz Turizm Instagram Karagöz Turizm Facebook
Türsab
Urla- Çeşme- Alaçatı- Ildırı Gezisi (18-19 Haziran cuma ctesi konaklamalı)

Urla- Çeşme- Alaçatı- Ildırı Gezisi

18-19 Haziran 2021 Cuma-Ctesi/ Alaçatı Çeşme Ilıca Erythrai -Ildırı

Haftasonu 2 gün 1 gece konaklamalı doğa & kültür gezisi

Haziran ayı huzuru ve sakinliği ile.. Mevsimin en güzel zamanında Çeşme yarımadasına çevireceğimiz rotamızda ilk durağımız İzmir’in arka bahçesi Urla olacak. Öncelikle yukarı Urla’yı, sanat sokağını, eski taş evlerini görüp, ünlü şair Necati Cumalı’nın müze evini ziyaret edeceğiz. Tipik Anadolu kasabası havasını koruyan Urla’nın çarşı bölgesindeki dükkanlar, meşhur kokoreççiler sizi şaşırtacak. Daha sonra Urla liman bölgesine inerek Yorgo Seferis’in doğduğu evi, antik Klazomenai kentine ait kalıntıları göreceğiz, arzu edenlerle liman bölgesinde yöreye has “katmer” molası veya çeşmealtında kahve molası verdikten sonra Çeşme’ye doğru devam edeceğiz. Hareketli çarşısı, eski evleri, kalesi, limanı ve marinası ile Çeşme; Ege’nin sörf cenneti, eski taş evleri, dar sokakları, sizi hayal alemine götürecek atmosferi ile Alaçatı gezimizin en keyifli durakları olacak. Gün sonunda Çeşme’de Ege’nin esintisi ile birlikte Sakız adasına karşı güzel bir akşam yemeği sizi bekliyor olacak. Plajı ve masmavi denizi ile Ilıca, sakin denizi ile Dalyan ve muhteşem Ege denizi manzarası ile son dönemde dizilerin popüler çekim mekanı en güzel gün batımlarının yaşandığı Erthrai-Ildırı antik kenti gezimizin önemli durakları olacak. Mayolarınızı unutmayın - Deniz keyfimiz otelimizin önündeki plajda... Ege’nin denizi ve havası haziran ve eylül aylarında başka güzeldir...

Geziye Dair Notlar: Kişi Başı katılım ücreti: 595 TL.

Fiyata Ulaşım / Rehberlik/ yolda kahvaltı ikramı/ seyahat sigortası/ Çeşme merkezde denize sıfır kahvaltı ve akşam yemeği (balık menüsü) dahil konaklama,ve yolda ikramlar dahildir. Öğle yemekleri, yoldaki yemekler, akşam yemeğindeki içecekler, olabilecek plaj giriş ücreti, müze girişleri harictir. Gezilerimiz katılımcı sayısı az, küçük gruplarla yapılmaktadır, ilk hedeflenen grup sayısı max 15 kişidir. Kullanacağımız ulaşım aracı içinde bulunduğumuz süreçle ilgili hijyen kurallarına uygun, dezenfekte edilmiştir.Kalacağımız otel: Pasifik www.pasifikotel.com/ veya Kerman otel http://www.kermanotel.com/

Hareket saati: 18 Haziran cuma sabahı Nilüfer Metro Durağı Migros market önü: 06:00

SON BAŞVURU: 16 Haziran çarşamba günü saat: 12:00/ Lütfen rezervasyonu son güne bırakmayınız !Genel Bilgiler

 • - Günübirlik gezilerde taksit imkanımız yoktur.
 • - Konaklamalı bazı gezilerde yapı kredi word kartınıza 2 taksit imkanı. Geziye katılımda; konaklamalı gezilerde geziye en geç 4 gün kala, günübirlik gezilerde geziye 3 gün kala %50 kapora ödenerek rezervasyon kesinleştirilmelidir. Otobüste koltuk yerleşim planı başvuru ve rezervasyon kesinleştirme sırasına göre düzenlenecektir.
 • - Konaklamalı gezilerde otelde tek kalmak isteyenler tek kişilik oda farkı ödemeyi kabul ederler.
 • - Rezervasyonun kesinleşmesi için peşin ödemelerde tur katılım bedelinin tamamının ödenmiş, kredi kartı ile ödemelerde ise çekim işleminin yapılmış olması gerekmektedir.
 • - Turdan 15 gün öncesine kadar yapılan iptallerde % 50 kesinti ile iade yapılır. Tur hareket tarihinden 5-10 gün arası-öncesine kadar rezervasyon iptali halinde %75 kesinti ile iade yapılır. Son 5 gün içerisinde yapılan iptallerde ödeme iadesi yapılmaz.
 • - Turun yeterli sayıya ulaşamayıp acenta tarafından iptali halinde tura rezervasyon yaptıran kişilerin yaptığı nakit ödemelerin iadesi en geç iptalin yapıldığı günü takip eden ilk iş gününde yapılır.
 • - Karagöz Turizm turu iptal etmesi halinde tura rezervasyon yaptırmış kişilerin Karagöz Turizm turu haricinde almış oldukları feribot, uçak ve otobüs biletlerinin iadesinde oluşabilecek kesinti ve tazminatlardan sorumlu değildir. Bu durumlarda biletin alındığı firmanın iptal ve iade hükümleri geçerli olacaktır.
 • - Tur esnasinda musterinin herhangi bir sebeple turdan ayrilmasi halinde herhangi bir odeme iadesi yapilmaz.
 • - Tüm gezilerimizde yol bülteni ve ziyaret edilecek yerler hakkında bilgilendirme notları dağıtılmaktadır.
 • - Rehberlerimiz Turizm Bakanlığı Belgeli resmi rehberlerdir.
 • - Ulaşım aracı Turizm Bakanlığı ve Türsab tarafından tespit edilmiş kurallara uygundur.
 • - Tur Programlarında, Müşterilerimizin menfaati doğrultusunda değişiklik & iptal hakkı-hava şartlarına ve katılım oranına göre Karagöz Turizm Seyahat Acentasında Saklıdır. Ayrıca Karagöz Turizm Rehberi; gezi sırasında hava ve ortam şartlarına bağlı olarak tur programı üzerinde değişiklik yapabilme hakkını saklı tutar.
 • - Konaklamalı gezilerde zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır.
Tur Fiyatı
595 TL

Tekrar düzenlendiğinde beni haberdar et

Türsab  Türkiye

Karagöz Turizm Instagram  Karagöz Turizm Facebook

Gizlilik Politikası  Kullanım Şartları  Hesap Numaralarımız  Ödeme Şartları  İş Başvurusu

© 2020 Karagöz Turizm ve Seyahat Acentası

Profornet