Karagöz Travel   Karagöz Travel
Karagöz Turizm Instagram Karagöz Turizm Facebook
Türsab
Eski Foça ve Tekne Gezisi (18-19 Temmuz konaklamalı)

Eski Foça ve Tekne Gezisi

18-19 Temmuz 2020 Ctesi /Pazar- Eski Foça- Tekne Gezisi- Kozbeyli Köyü

Hafta Sonu 1 gece 2 gün Konaklamalı Doğa&Kültür Gezisi

Ege’nin şirin Balıkçı kasabası, sakinliği ve masmavi denizi ile Foça’da keyifli bir haftasonu geçireceğiz. Gezimizin ilk günü Bursa’dan erken saatte hareketle direk Foça’ya gidecek ve bizi bekleyen özel tekneye binerek kendimizi Ege’nin mavi, berrak sularına atacağız. Tekne gezimiz boyunca Foça’nın meşhur fok balıklarının yaşadığı siren kayalıklarını, Atatürk adasını görüp fener adası, Ayani koyu gibi noktalarda molalar vereceğiz, bol bol yüzme şansımız olacak. Balık menüsünden oluşan öğle yemeğimizi teknede yiyeceğiz, keyifli çay-kahve molalarımız olacak. Akşamüzeri Foça merkeze dönerek, dinlenecek gecenin keyfini liman bölgesinde çıkaracağız. Denizle kucaklaşan dar sokaklara sıralanmış tarihi taş evleri ile Eski Foça’da konaklayacağımız gezimizde Pazar sabahı isteyenler ikinci kez otelimiz yakınındaki plajda deniz keyfi yapabilir. Uzun ve keyifli kahvaltı sonrası yapacağımız yürüyüşle Foça ‘nın merkezini ve çarşısını gezerek keşfedeceğiz. Foça’nın ilk kurulduğu tepeyi; Surlar-Beşkapılar kalesi, Athena tapınağı, Ana tanrıça Kybele adak nişleri, Fatih cami ve Ağalar konağını görüp sakızlı dondurma molası vereceğiz. Dönüş yolumuzda önce bölgenin şirin köyü, yamaca yaslanmış, taş evleri ile Kozbeyli’ de dibek kahvesi molası verip, Bursa ’ya doğru yola çıkacağız.

Geziye dair notlar: Kişi başı katılım ücreti: 645 TL… (peşin ödeme fiyatıdır/ taksit için sorunuz)Fiyata Ulaşım / rehberlik / seyahat sigortası/ sabah kahvaltı ikramı ve yol ikramları / Foça’da 1 gece kahvaltı dahil konaklama dahildir.Olabilecek müze girişleri-akşam yemeği, katılmak isteyenler için tekne turu hariçtir.  Foça’da konaklayacağımız otel: Güneş Otel ‘dir. Gezimize katılımcı sayısı araç koltuk kapasitesinin %50 si kadarıdır, ilk hedeflenen grup sayısı max 10 kişidir. Kullanacağımız ulaşım aracı içinde bulunduğumuz süreçle ilgili hijyen kurallarına uygun, dezenfekte edilmiştir. Hareket saati: 18 Temmuz Ctesi sabahı Nilüfer Metro Durağı : 05:30

SON BAŞVURU: 15 Temmuz Çarşamba günü saat 12:00Genel Bilgiler

 • - Günübirlik gezilerde taksit imkanımız yoktur.
 • - Konaklamalı bazı gezilerde yapı kredi word kartınıza 2 taksit imkanı. Geziye katılımda; konaklamalı gezilerde geziye en geç 4 gün kala, günübirlik gezilerde geziye 3 gün kala %50 kapora ödenerek rezervasyon kesinleştirilmelidir. Otobüste koltuk yerleşim planı başvuru ve rezervasyon kesinleştirme sırasına göre düzenlenecektir.
 • - Konaklamalı gezilerde otelde tek kalmak isteyenler tek kişilik oda farkı ödemeyi kabul ederler.
 • - Rezervasyonun kesinleşmesi için peşin ödemelerde tur katılım bedelinin tamamının ödenmiş, kredi kartı ile ödemelerde ise çekim işleminin yapılmış olması gerekmektedir.
 • - Turdan 15 gün öncesine kadar yapılan iptallerde % 50 kesinti ile iade yapılır. Tur hareket tarihinden 5-10 gün arası-öncesine kadar rezervasyon iptali halinde %75 kesinti ile iade yapılır. Son 5 gün içerisinde yapılan iptallerde ödeme iadesi yapılmaz.
 • - Turun yeterli sayıya ulaşamayıp acenta tarafından iptali halinde tura rezervasyon yaptıran kişilerin yaptığı nakit ödemelerin iadesi en geç iptalin yapıldığı günü takip eden ilk iş gününde yapılır.
 • - Karagöz Turizm turu iptal etmesi halinde tura rezervasyon yaptırmış kişilerin Karagöz Turizm turu haricinde almış oldukları feribot, uçak ve otobüs biletlerinin iadesinde oluşabilecek kesinti ve tazminatlardan sorumlu değildir. Bu durumlarda biletin alındığı firmanın iptal ve iade hükümleri geçerli olacaktır.
 • - Tur esnasinda musterinin herhangi bir sebeple turdan ayrilmasi halinde herhangi bir odeme iadesi yapilmaz.
 • - Tüm gezilerimizde yol bülteni ve ziyaret edilecek yerler hakkında bilgilendirme notları dağıtılmaktadır.
 • - Rehberlerimiz Turizm Bakanlığı Belgeli resmi rehberlerdir.
 • - Ulaşım aracı Turizm Bakanlığı ve Türsab tarafından tespit edilmiş kurallara uygundur.
 • - Tur Programlarında, Müşterilerimizin menfaati doğrultusunda değişiklik & iptal hakkı-hava şartlarına ve katılım oranına göre Karagöz Turizm Seyahat Acentasında Saklıdır. Ayrıca Karagöz Turizm Rehberi; gezi sırasında hava ve ortam şartlarına bağlı olarak tur programı üzerinde değişiklik yapabilme hakkını saklı tutar.
 • - Konaklamalı gezilerde zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır.
Tur Fiyatı
645 TL

Tekrar düzenlendiğinde beni haberdar et

Türsab  Türkiye

Karagöz Turizm Instagram  Karagöz Turizm Facebook

Gizlilik Politikası  Kullanım Şartları  Hesap Numaralarımız  Ödeme Şartları  İş Başvurusu

© 2020 Karagöz Turizm ve Seyahat Acentası

Profornet